Masožravky


Hledáme sponzory

Aktivně se podílíme na popularizaci masožravých rostlin mezi odborníky ale i laickou veřejností. Pracujeme ale také na vědeckých a jiných odborných projektech. Do této činnosti vkládáme velké množství vlastních finančních prostředků a času. Plánů a projektů v oblasti masožravých rostlin však máme více, než můžeme sami finančně zvládnout.

Pro jejich úspěšnou realizaci však potřebujeme Vaši pomoc! Myslíte si, že naše práce má smysl a chcete ji finančně podpořit? Pokud ano, kontaktujte nás prosím, nebo si od nás zakupte rostliny. "I malá pomoc má velký význam!"

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY

Pokud máte volný čas, víkendy nebo prázdniny a jste manuálně zruční, trpěliví s kladným vztahem k rostlinám a chcete nám pomoci s přesazováním, opylováním, balením semínek, mícháním substrátů a jste z blízkého okolí, pak nás prosím kontaktujte. Nabízíme možnost brigády a nebo školní praxe v našem skleníku.

Hledáme také komunikativího milovníka masožravých rostlin, s dobrou písemnou znalostí cizích jazyků (angličtina a případně němčina), který by se rád věnoval každodenní komunikaci s našimi zákazníky a partnery. Vlastní připojení k internetu podmínkou.

HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY

Chcete pěstovat masožravé rostliny a nechcete za rostliny a semena platit???

Vlastníte počítač? Jste připojeni na internet? Umíte pracovat s grafikou nebo texty? Máte potřebné technické vybavení nebo znalosti? Nebo máte chuť jinak se aktivně zapojit???

Spolupracujte s námi!!!

V současné době hledáme zejména specialisty pro následující oblasti:

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a obratem Vám sdělíme všechny detaily.

HLEDÁME - PÁTRÁME!

Pokud znáte námi požadované informace, prosím kontaktujte nás:

Jakékoliv konkrétní informace o výskytu a lokalitách masožravých rostlin v ČR, SR i celém světě. Jezdíte do exotické ciziny? Setkáváte se tam s masožravými rostlinami, nebo chcete navštívit přímo lokality s výskytem MR? Víte o někom, kdo takto cestuje? Jste ochotni nafotit rostliny na jejich přirozených lokalitách, pokud to bude možné? Pokud ano, kontaktujte nás prosím. Jsme schopni případně zjistit informace o konkrétním výskytu MR.