Masožravky


A je to tady! Máme zde nový časopis o masožravých rostlinách!

Chcete ho získat? Je to snadné. Čtěte dále, jak si můžete časopis objednat.
Vážení přátelé masožravých rostlin. 

Týden se s týdnem sešel a nulté číslo nového časopisu o masožravých rostlinách je těsně před vydáním.
 
Časopis vychází jako první viditelná aktivita nové společnosti pěstitelů masožravých rostlin s cílem představit jednu z forem své budoucí činnosti. Rádi bychom tímto způsobem oslovili zájemce o tyto nádherné rostliny a dali vám tím možnost získávat ucelené informace.
 
Časopis „Masožravé rostliny“ bude vycházet ve formátu A5 v kombinované barevné/ČB formě. Redakční radu tvoří šéfredaktor RNDr. Richard Pichl, redaktor Mgr. Martin Faměra. Nedílnou součástí nového časopisu jsou i dobře známí popularizátoři světa masožravých rostlin RNDr. Lubomír Adamec a Ing. Kamil Pásek.
 
Co přinese první číslo časopisu „Masožravé rostliny“? Zajímavý mix článků, který vás určitě osloví:

Stolové hory
Drosera meristocaulis
Expedice na Cerro de la Neblina
Pěstování Utricularia jamesoniana
Novodobá historie nálezu rosnatky Drosera meristocaulis
Heliamphora tatei var. neblinae
Expedice na Roraimu
Venkovní pěstování heliamfor
Masožravé rostliny venezuelské Gran Sabany
Zimní kultivace tučnic
 
To vše naleznete na 40 černobílých a 12 barevných stranách. Toto číslo časopisu, je tematicky věnováno pomezí Venezuely, Guyany a Brazílie, s malou odbočkou k zimní kultivaci tučnic.

Součástí časopisu bude i malý dárek.
 
Termín vydání – druhý prosincový týden.
 
Jak získat toto nulté číslo nového časopisu? Jednoduše: Staňte se na zkoušku členy nové společnosti pěstitelů masožravých rostlin! 
 
Jak na to? 
 
Chcete se stát členem nové společnosti pěstitelů masožravých rostlin na dobu do konce roku 2007 a zároveň tak získat možnost podílet se na rozjezdu této společnosti, být aktivně přitom, nebo si jen vyzkoušet co to obnáší, o čem společnost je nebo bude? Chcete získat nulté číslo časopisu „Masožravé rostliny“ a malý dárek jako poděkování vám všem?
 
Stačí jen zaplatit členský příspěvek, pokrývající počáteční aktivity společnosti a všechny tyto možnosti budou jen a jen na vás. Členský příspěvek činí do konce roku 2007 pouhých 99,-Kč. Budete-li chtít společnosti v jejích počátcích pomoci i finančním darem – zvýšeným členským příspěvkem dle vašeho uvážení, budeme rádi. V tom případě není horní výše vámi zaslaného příspěvku samozřejmě nijak omezena. Těm, kteří se takto rozhodnou, předem děkujeme a věříme, že se společnost následnou činností svým členům dostatečně odmění.
 
S objednáním časopisu neotálejte. Objednávku je nutno zaslat do 30. 11. 2007 tak, aby mohlo být dáno k tisku dostatečné množství časopisu. Při pozdější objednávce nemůžeme bohužel zaručit, že dostanete toto číslo časopisu vzhledem k tomu, že počet jeho výtisků bude omezen.
 
Zároveň prosíme všechny, kteří se rozhodli této možnosti a nabídky využít, aby zaslali na e-mailovou adresu trainxpress@post.cz (Bc. Radek Kastner) krátkou objednávku, která bude obsahovat vaše kompletní kontaktní údaje (celé jméno, adresa, PSČ, město, případně telefonické spojení) tak, aby vám následně mohl být zaslán časopis.
 

Při zaslání časopisu budete informováni vloženou zprávou o tom, jakým způsobem a kam bude možno zaslat členský příspěvek. 

No a zde je malá ukázka toho, na co se můžete těšit. Např. na unikátní snímky Drosera meristocaulis, které pořídil Stevart McPherson v přírodě! A mnohem více!Copyright ©Stewart McPherson: http://www.redfernnaturalhistory.com/